Usługi urządzeń transportu bliskiego

Wykonywanie audytu maszyny

Firma “ERGON” prowadzi szereg usług dla urządzeń UDT, a dokładnie nasza specjalizacja wiąże się z maszynami używanymi do transportu bliskiego, które podlegają pod Urząd Dozoru Technicznego. Na rynku maszyn UDT działamy od wielu lat. Wykonujemy szereg usług powiązanych z urządzeniami UDT, mianowicie sprzedaż, serwis, audyty, doradztwo oraz wiele innych usług powiązanych. 

Oferta naszych usług 

W oparciu o potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy szereg świadczeń dotyczących maszyn UDT m.in.: 

  • wykonywanie audytów maszyn, 
  • sprzedaż nowych oraz używanych urządzeń UDT, 
  • szeroko pojęte usługi serwisowe (w tym modernizacje, regeneracje i konserwacje), 
  • doradztwo przy zakupie maszyn, 
  • konsultacje z ekspertami. 
Pracownicy serwisu

Sprzedaż maszyn UDT 

Jedną z wielu naszych specjalizacji jest sprzedaż urządzeń UDT. Prowadzimy sprzedaż nowych jak i używanych urządzeń UDT od uznanych na rynku marek. Maszyny używane, które zostały wystawione przez nas na ofertę sprzedażową przeszły wszelkie badania, które mają za zadanie zweryfikować ich dalszą eksploatację. Jeśli maszyna przejdzie pozytywnie badania trafia na sprzedaż, natomiast jak zostaną wykryte jakieś nieprawidłowości z owym sprzętem oddajemy go w ręce naszego serwisu. Nasi specjaliści konsekwentnie przeprowadzają konserwacje oraz inne niezbędne czynności, by urządzenie nadawało się do dalszego wykonywania zadań. Każda zakupiona u nas nowa maszyna może wykonywać pracę od momentu jej dostarczenia. Umożliwiamy naszym klientom dostarczenie zakupionego sprzętu do wybranego miejsca. Maszyny jakie można u nas zakupić to: 

  • wózki widłowe, 
  • ładowarki teleskopowe, 
  • dźwigi HDS, 
  • podnośniki koszowe, 
  • podnośniki nożycowe. 

Ponad to oferujemy Państwu skorzystanie z usług doradczych, oferowanych przez naszych specjalistów. Doradcy służą pomocą przy wyborze maszyn pod Państwa zakres prac oraz udzielą informacji na temat specyfikacji urządzenia. 

Serwis 

Kierujemy do Państwa także naszą usługę serwisową w której skład wchodzą audyty, konserwacje, modernizacje, przeglądy okresowe, regeneracje oraz kompletne naprawy maszyn. W naszym serwisie pracują osoby z kilkuletnim doświadczeniem w zakresie serwisowania urządzeń UDT. Wszelkie naprawy awarii lub usterek odbywają się na częściach zamiennych, dzięki czemu wykonanie prac serwisowych trwa znacznie krócej i nie przedłuża Państwa przestojów w pracy. 

Sprzedaż ładowarki teleskopowej

Szkolenia  

Działamy także w aspekcie szkoleń, mianowicie prowadzimy kursy dla osób chętnych podjęcia się pracy jako operator lub konserwator maszyn UDT. Szkolenia prowadzone są przez naszą wybitną grupę instruktorów, która starannie przygotuje Państwa do zdania egzaminu UDT.