kurs na zwyżki Warszawa - zdjęcie

W Ośrodku Doskonalenia Kadr ERGON oferujemy profesjonalny kurs na zwyżki nożycowe, samojezdne i inne. Naszym celem jest kompleksowe przeszkolenie każdego uczestnika, aby mógł uzyskać on kluczowe uprawnienia na zwyżki zgodnie z przepisami UDT. Dzięki nam pracownicy bardzo dobrze znają zasady działania oraz obsługę urządzenia – szkolenia kompleksowo obejmują temat i dzięki temu, że prowadzone są przez ekspertów w swojej dziedzinie, są najlepszą inwestycją zarówno dla pracownika, jak i dla pracodawcy. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić także jak najniższe ceny na nasze szkolenia na zwyżki. Dla większych grup przygotowaliśmy dodatkowe obniżki cen!

Każdy kurs na zwyżki w naszym Ośrodku jest podzielony na część teoretyczną i część praktyczną, dlatego całościowo ujmuje tematykę i pozwala na solidne przygotowanie pracowników do podejścia do egzaminu UDT oraz jego pozytywnego zaliczenia. Podczas szkolenia na zwyżki jego uczestnicy otrzymują między innymi informacje na temat zasad bezpiecznego operowania urządzeniem zgodnie z przepisami Urzędu Dozoru Technicznego oraz BHP w zakresie prac na wysokości, a także informacje na temat budowy i zasad działania tych maszyn. Prowadzimy również zajęcia praktyczne, które pozwalają uczestnikom zdobyć niezbędne umiejętności w zakresie operowania urządzeniem. Kursy organizowane w naszym Ośrodku to najlepszy wybór!

Zastosowanie

Zwyżki, które określane są także mianem podnośników koszowych, są urządzeniami zaliczanymi do podestów ruchomych. Są one przeznaczone do szybkiego wznoszenia na określoną wysokość osób, wyposażenia czy materiałów, aby realizować w ten sposób zlecone prace, na przykład w branży budowlanej, reklamowej, usługowej. Urządzenia te są stosowane przy pracach budowlanych, montażowych, instalacyjnych, dekoratorskich, pracach czyścicielskich i wielu innych, podczas których niezbędne jest dostanie się na określoną wysokość, przy czym rozstawianie rusztowania nie byłoby ekonomicznym rozwiązaniem.

Zwyżki mogą być stosowane zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzach, także tych o wysokich sklepieniach. Są one dzięki temu urządzeniami wszechstronnymi. Zwyżki mogą być samojezdne, czyli zamontowane na pojazdach samochodowych, lub też wolnobieżne, do których zalicza się zwyżki nożycowe, teleskopowe oraz przegubowe. Uprawnienia niezbędne do ich obsługi określane są mianem I P.

Cel szkolenia

Nasze szkolenie jest przeznaczone dla osób, które ukończyły 18 rok życia oraz mają wykształcenie co najmniej podstawowe. Także niezbędne jest dostarczenie zaświadczeń lekarskich o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu operatora.

Celem oferowanego szkolenia jest przekazanie informacji teoretycznych i zajęcia praktyczne, które mają nauczyć uczestnika prawidłowego operowania urządzeniem oraz uzyskania potwierdzających te umiejętności uprawnienia UDT. Pracownik posiadający stosowne uprawnienia może wtedy brać udział w pracach z użyciem zwyżek.

Z Ośrodkiem Doskonalenia Kard ERGON zdobycie uprawnień na zwyżki jest jeszcze łatwiejsze. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!