ładowarka teleskopowa - wózek widłowy ze zmiennym wysiegiemZapraszamy na kursy na ładowarkę teleskopową do Ośrodka Doskonalenia Kadr ERGON!

Wybierając nasze kursy na ładowarkę, otrzymują Państwo pewność profesjonalnego przeszkolenia pod okiem doświadczonych instruktorów, aby uzyskanie uprawnień UDT było jeszcze prostsze. Jednocześnie cena naszych zajęć również powinna wzbudzić Państwa zainteresowanie – wszystkie szkolenia w ODK ERGON wyróżniają się atrakcyjnymi, przystępnymi dla każdego opłatami.

 

Zastosowanie

Ładowarka teleskopowa to wózek widłowy specjalizowany, ładowarka ze zmiennym wysięgiem, która jest wykorzystywana powszechnie na placach budów oraz w innych miejscach, gdzie niezbędne jest prowadzenie prac transportowych w sposób szybki i sprawny. Wózki stosowane są między innymi przy pracach w ramach budowy dróg, mostów, wiaduktów, konstrukcji stalowych.

Cel szkolenia

Kurs na ładowarki teleskopowe został opracowany specjalnie dla tych osób, które chcą ubiegać się o uzyskanie uprawnień niezbędnych do pracy na stanowisku operatora wózków jezdniowych z wysięgnikami teleskopowymi w kategorii I WJO (wózek specjalizowany).

Nasze szkolenie pomoże Państwu nauczyć się obsługiwać urządzenia takich producentów jak: Manitou, Merlo, New Holland, Dieci, JCB oraz Case i innych stosowanych powszechnie w zakładach pracy.

Prowadzone przez nas Kursy na ładowarki składają się z teoretycznej i praktycznej części, które wspólnie kompleksowo przygotowują uczestnika do pracy na stanowisku operatora urządzenia oraz stosowania jego osprzętu.

Kurs na ładowarki teleskopowe (ładowarki ze zmiennym wysięgiem) kończy się egzaminem państwowym przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu uczestnicy otrzymują stosowne uprawnienia oraz legitymację operatora. Są one ważne bezterminowo na terenie Polski oraz krajów Unii Europejskiej.

Program zajęć

Kurs na ładowarkę teleskopową obejmuje wszystkie najważniejsze informacje oraz umiejętności niezbędne na stanowisku operatora urządzenia. Zajęcia opierają się na programie uzgodnionym z UDT i składają się z części teoretycznej oraz praktycznej. Są to głównie:

 • rodzaje wózków jezdniowych oraz ich budowa
 • podstawowe informacje z dziedziny ładunkoznawstwa
 • dozór techniczny urządzenia
 • stosowanie dodatkowego oprzętu wózka
 • niezbędne czynności przy obsłudze urządzenia przed, w czasie oraz po zakończeniu pracy
 • zajęcia dotyczące budowy i eksploatacji butli gazowych
 • wiadomości dotyczące BHP
 • zajęcia praktyczne z wózkami teleskopowymi

W naszym Ośrodku kładziemy nacisk na to, aby zajęcia były zawsze interesujące dla uczestników i przekazywały im pełną gamę niezbędnych w codziennej pracy wiedzy i zdolności. Zatrudniamy doświadczonych instruktorów i dysponujemy nowoczesnym zapleczem edukacyjnym, co powoduje, że nauka z nami zawsze jest dobrą inwestycją w poszerzenie swoich kompetencji.

Warunki przyjęcia

Aby dostać się na kurs na ładowarki teleskopowe, należy spełnić następujące wymagania:

 • posiadać przynajmniej wykształcenie podstawowe
 • posiadać ukończone 18 lat
 • nie mieć przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu operatora urządzenia

Cennik zajęć jest zależny od liczby zapisanych osób. W przypadku większych grup zapewniamy atrakcyjne rabaty. W celu uzyskania informacji o cenach zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą, a przedstawimy szczegółowy kosztorys realizacji usługi.

Zajęcia prowadzone są w naszej siedzibie, która znajduje się w mieście Warszawa, a także w naszych regionalnych ośrodkach. Jesteśmy także w stanie zorganizować zajęcia z dojazdem do klienta. Możemy przy tym dopasować zakres tematyczny zajęć specjalnie do Państwa wymagań.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie szkoleniowej wiemy, czego potrzebują nasi klienci, dlatego dajemy Państwu dostęp do nowoczesnej edukacji w przystępnych cenach. Jesteśmy w stanie dopasować się indywidualnie do Państwa potrzeb, także pod kątem miejsca i czasu realizacji zajęć w formie zajęć zamkniętych. W razie pytań postaramy się odpowiedzieć na nie Państwa jak najszybciej.

Zachęcamy do zapisania się na kurs na ładowarkę teleskopową do ODK ERGON!