W naszym ośrodku oferujemy szkolenia GSE (Ground Support Equipment) – urządzeń i sprzętu do obsługi naziemnej statków powietrznych. Są to zajęcia, dzięki którym można zdobyć wiedzę oraz umiejętności dotyczące obowiązków jako pracownik obsługi naziemnej – płytowej w portach lotniczych.

Organizujemy szkolenia dla personelu lotniczego i osób chcących ubiegać się o pracę na portach lotniczych. Również prowadzimy je jako szkolenia dla portów lotniczych – dla grup zorganizowanych.

 

 

Nasza oferta szkoleniowa włącza:

  • kursy na transportery kontenerów i palet
  • kursy na ambulifty
  • kursy na odladzarki

Program naszych zajęć spełnia wymogi prawne związane z obsługą urządzeń lotniskowych typu GSE. Są one używane na portach lotniczych, zwykle przy rampie i w przestrzeni serwisowej przy terminalach. Zakres obsługi włącza przede wszystkim operacje załadunku, dotyczące mobilności samolotów, sprzątania, uzupełniania artykułów higienicznych, a także zasilania samolotów. Prace te prowadzone są przez pracowników lotniska lub też zewnętrznego operatora.

Każdy kurs obsługi prowadzony w naszym ośrodków obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną. Jest on pełen wartościowych informacji potrzebnych na stanowiskach obsługi naziemnej statków powietrznych. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów z wieloletnią praktyką zawodową, którzy otwarci są zawsze na zapytania. Kursy kończą się egzaminami, po których pozytywnym zaliczeniu uczestnicy uzyskują zaświadczenia potwierdzające zdobyte kwalifikacje. Zaświadczenia te pozwalają na ubieganie się o stanowiska przeznaczone dla personelu naziemnego portów lotniczych.

Na naszej stronie internetowej można sprawdzić aktualne terminy organizacji zajęć – odbywają się one w Warszawie, a także w innych miastach Polski. Także istnieje możliwość prowadzenia szkoleń w dogodnych terminach i miejscach dla grup zamkniętych. W razie dodatkowych pytań zawsze jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty szkoleń dla personelu lotniczego i portów lotniczych!