Ośrodek Doskonalenia Kadr ERGON to przeszło 15-letnie doświadczenie w organizacji szkoleń przeznaczonych dla różnych grup zawodowych. Nasza specjalność to szkolenia UDT, IP, BHP, PPOŻ, pierwszej pomocy, które prowadzimy wraz z naszym gronem wykładowców dysponujących szeroką wiedzą i doświadczeniem w zawodzie. Działamy jako część Zakładu Doradztwa Bezpieczeństwa Pracy ERGON, który od ponad 20 lat świadczy usługi doradztwa i nadzoru BHP.

Skupiamy się na przygotowywaniu szkoleń i egzaminów przeznaczonych dla operatorów sprzętów transportu bliskiego, pracowników eksploatujących i dozorujących urządzenia i sieci energetycznych, także szkoleniach obowiązkowych BHP i PPOŻ. W szczególności specjalizujemy się w realizacji kursów UDT. Każdy nasz kurs UDT jest profesjonalny i dzięki niemu jego uczestnicy mogą zdobyć potrzebne uprawnienia UDT na wybrane stanowiska.

Prowadzimy między innymi kursy na wózki widłowe. To kurs wózka widłowego jest jedną z naszych najpopularniejszych propozycji, doceniana i chwaloną przez uczestników. Dostępny u nas kurs na wózki widłowe prowadzony jest w ramach UDT i poza nimi. Dodatkowo oferujemy m.in. szkolenia na suwnice sterowane, wyciągarki, żurawie różnych typów, dźwigi towarowe i budowlane, także kurs na podesty ruchome. Z nami można uzyskać uprawnienia na podnośnik koszowy kat. I P i II P. Również możemy zrealizować kurs operatora wózka widłowego i inne nasze kursy także jako zamknięte, indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta.

Nasza oferta obejmuje również:

  • uprawnienia G1, G2, G3
  • uprawnienia HDS
  • szkolenia BHP i Ppoż
  • kurs ADR
  • uprawnienia TDT

Wyróżniamy się najlepszą skutecznością i rzetelnością. 98% uczestników naszych szkoleń zdecydowanie poleciłoby nas innym. Stawiamy na stały rozwój, poszerzając kadry i swoją wiedzę i umiejętności. Głównie działamy na terenie województwa mazowieckiego, ale także jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów w całej Polsce.

Ośrodek Doskonalenia Kadr ERGON jest zarejestrowany pod nr ew. 699/K/95r. w ewidencji szkół i placówek niepublicznych m.st. Warszawy jako niepubliczna placówka oświatowa realizująca działalność szkoleniową.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług,
Zespół ODK ERGON